€ 160.000
€ 2.744,4 / μ2
aeea0h-7oitqz.jpg
01bhb6-mn58ni.png
r093gy-540258.jpg
t24t42-b3peio.jpg
wntyj8-ljak69.jpg
q0qfww-gptujs.jpg
7xp8c0-lgkbdp.png
n49r2v-4roswo.png
  • Εμβαδόν58,3 τ.μ
  • Δωμάτια2
  • Μπάνια 1

Περιγραφή

Ν. Θεσπρωτίας Σύβοτα Προς πώληση εξαιρετικό διαμέρισμα 58,3 τ.μ. στον 1ο όροφο, ιδανικό για εξοχική κατοικία ή τουριστική επένδυση. Πρόκειται για ένα φωτεινό, ευάερο και γωνιακό ακίνητο προσόψεως, σύγχρονης κατασκευής του 2020, πλήρως ανακαινισμένο και σε άριστη κατάσταση, έτοιμο να φιλοξενήσει τους νέους του ιδιοκτήτες. Το διαμέρισμα διαθέτει 2 άνετα υπνοδωμάτια, κομψό σαλόνι με ενιαία κουζίνα και 1 μοντέρνο μπάνιο/WC, προσφέροντας λειτουργικότητα και άνεση σε κάθε χώρο. Διατίθεται πλήρως επιπλωμένο, με προσεγμένη αισθητική και σύγχρονες παροχές. Η αυτόνομη θέρμανση με ρεύμα, το κλιματιστικό και ο ηλιακός θερμοσίφωνας εξασφαλίζουν ιδανικές συνθήκες διαβίωσης όλες τις εποχές του χρόνου. Επιπλέον, διαθέτει μεγάλα μπαλκόνια, θερμοσίφωνα και δεν επιβαρύνεται με κοινόχρηστα έξοδα. Ο περιβάλλων χώρος με δέντρα και όμορφο κήπο δημιουργεί ένα ήρεμο και φιλόξενο περιβάλλον, ενώ το ακίνητο είναι φιλικό προς κατοικίδια, αποτελώντας ιδανική επιλογή για οικογένειες ή όσους αναζητούν στιγμές χαλάρωσης κοντά στη φύση. Μία εξαιρετική πρόταση που συνδυάζει ποιότητα κατασκευής, άνεση και υψηλή επενδυτική αξία. Τιμή (160.000€) Κωδικός Ακινήτου 30709 Valakos Real Estate & Construction Π

Περισσότερα

Χαρακτηριστικά

  • Τιμή: € 160.000
  • Τιμή / τ.μ: € 2.744,4
  • Εμβαδόν: 58,3 τ.μ
  • Τύπος: Διαμέρισμα
  • Πάτωμα: 1ος
  • Έτος κατασκευής: 2020